nasze szkolenia

 

 

 

 

Jak mam mówić,
żeby ludzie mnie słuchali i wierzyli mi?

Po szkoleniu: będziesz znał metody komunikacji przydatne na co dzień w pracy, poznasz sposoby przekonywania do swoich racji, przedstawiania argumentów, budowania logicznej wypowiedzi, spójnego obrazowania problemów i korzyści, aktywnego słuchania, polemizowania z opozycyjnymi tezami.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą.
Wizerunek medialny kontra rzeczywistość.

Po szkoleniu: będziesz wiedział, jak wyglądają symptomy kryzysu, zdiagnozujesz zagrożenia wizerunkowe (jaka sytuacja i który klient/interesant mogą wywołać burzę); poznasz sposoby świadomego wpływania na odbiór społeczny i medialny wykonywanego zawodu.

 

 

nasze szkolenia

 

 

 

 

Daj się pokochać mediom!

Po szkoleniu: będziesz wiedział, jak i czym przyciągnąć do siebie media. Jak budować dobre skojarzenia ze swoją firmą/instytucją/organizacją? Zrozumiesz, na co zwracają uwagę dziennikarze i będziesz umiał zachowywać się przed kamerą.

Zrozumieć świat mediów.
Czym zainteresować dziennikarza?

Po szkoleniu: będziesz rozpoznawał tematy, którymi interesują się media. 
Zrozumiesz, jak działają dziennikarze, jak wybierają temat i jak nad nim pracują?

Szlifowanie diamentów - szkolenia dla dziennikarzy

Pogłębianie warsztatu dziennikarskiego, formowanie osobowości telewizyjnych i radiowych, eksponowanie unikatowych cech prowadzących, budowanie stylu uprawiania dziennikarstwa.

 

 

nasze szkolenia

 

 

 

 

Jak dziennikarz postrzega Ciebie i Twoją firmę?

Unikatowa możliwość pozyskania autentycznej wiedzy na temat Twojej firmy. Dzięki dziennikarskiemu śledztwu, białemu wywiadowi i niezależnemu spojrzeniu z zewnątrz dowiesz się zaskakujących rzeczy, między innymi o nieznanych Ci zagrożeniach i o tym, jak oceniana jest Twoja działalność. Otrzymasz raport zawierający powyższe spostrzeżenia a także opis tego, czym mogą zainteresować się dziennikarze.

Jak uniknąć kryzysu?

Po szkoleniu: zbudujesz system ostrzegawczy, zidentyfikujesz zagrożenia wizerunkowe, będziesz umiał sprawdzić, czy wszystko działa. Nauczysz się, jak zwalniać unikając kłopotów. Szkolenia indywidualne są przeznaczone zarówno dla menadżerów wysokiego szczebla, jak i osób pragnących rozwijać swoją karierę zawodową, uzyskując spektakularne sukcesy. Dzielimy się unikatową wiedzą, jak być na czasie:  jak rozpoznawać i wykorzystywać trendy? Jak być kreatywnym i nowoczesnym? Koncentrujemy się na przekazaniu niezbędnej wiedzy o współpracy z mediami i współczesnej kulturze.